حمله به ضریح مطهر امام رضا (علیه السلام) توسط یک جوان وهابی

یک نت ـ ساعاتی قبل یک فرد وهابی که یک شیشه ای حاوی مواد آتش زا را در داخل لباس خود پنهان کرده بود در اقدامی بی شرمانه هنگامی که به نزدیکی ضریح مطهر امام هشتم شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) نزدیک شد با روشن کردن فیتیله آن با فندک جیبی، شیشه حاوی مواد آتشزا را به طرف ضریح مطهر پرتاب کرد .
ضریح امام رضا

 به گزارش مجله اينترنتي يك نت به نقل از شيعه نيوز ساعاتی قبل یک فرد وهابی که یک شیشه ای حاوی مواد آتش زا را در داخل لباس خود پنهان کرده بود در اقدامی بی شرمانه هنگامی که به نزدیکی ضریح مطهر امام هشتم شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) نزدیک شد با روشن کردن فیتیله آن با فندک جیبی، شیشه حاوی مواد آتشزا را به طرف ضریح مطهر پرتاب کرد .

 

خبرنگار شیعه نیوز که در صحنه حضور داشت می افزاید حدود بیست دقیقه قبل از اذان مغرب به افق مشهد مقدس، یک جوان حدود سی یا سی و پنج ساله که مشخص بود از اهالی مشهد نمیباشد از قسمت بالای سری به طرف ضریح مبارک نزدیک شد و در دو متری ضریح سریع شیشه نوشابه ای سبز رنگ که ظاهرا حاوی مواد اتش زا بود را با فندک آتش زد و به طرف ضریح مبارک حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) پرتاب نمود .

 

در ادامه این گزارش آمده است ظرف حاوی مواد آتش زا پس از برخورد با ضریح مطهر به صورت معجزه وار خاموش شد و تنها خوردهای شیشه به اطراف پرتاب شد که بر اثر آن پای برخی زوار جراحات مختصری برداشت .

 

این اقدام بی شرمانه وهابیون در سالیان اخیر بی سابقه بوده است و جا دارد سیستم نظارتی استان قدس رضوی دقت بیشتری را در این خصوص مد نظر داشته و سیستم های امنیتی کشور قاطعانه با عناصر وهابیت برخورد کرده و ریشه فتنه گری آنان را از کشور جمع آوری نمایند .

 

شایان ذکر است در سالهای اخیر برخی مولوی های وهابی که عمدتا در برخی استانهای جنوبی کشور ساکن هستند با اظهارات ضد شیعی خود جوانان ساده لوح سنی مذهب را علیه هموطنان شیعه خود تحریک مینمایند .

 

 

 

موضوع: 

دیدگاه‌ها

و لعن الله علی قوم الظالمین
انشاالله نسلشون منقرض بشه
خدا لعنتشون کنه در این شب قدر. چقدر باید آدم ضعیف باشه که چنین کارهایی رو بکنه
اصلا چرا ما در مملکتمون مذاهب غیر شیعی داریم. باید ریشه تمامی وهابیون و سنی های پیرو عمر ملعون رو از بیخ و بن بکنیم. یا با مناظره و بحث علمی یا با خشونت. ما که دین و مذهبمون حقه و وهابیت باطل.
با آقا سعيد موافق نيستم . در زمان پيامبر اكرم مگر اديان ديگر نبودند ؟ در زمان مولا علي عليه السلام نيز اديان ديگر بودند .توي اين جهان چهار يا پنج ميلياردي تعداد شيعه خيلي اندكه ، و خدا هيچ وقت اجازه نداده هركي با اسلام مخالف بود از بين بره !!! بايد انسانيت و ارشاد و تبليغات قوي ما انو را به راه راست هدايت كنه ...
لعنت بر یهودیان،امسالش
خدا لعنتشون كنه چي از شيعه ميخوان
خدا نسلشون رو منقرض کنه. با این کار میخوان چی رو ثابت کنن؟؟!!! مگه شیعه ها در اماکن اونا همچین کاری میکنن؟؟!!!
باید یه طرح ببریم مجلس که تمام اهل وهابی رو در ایران اعدام کنن از کوچک و بزرگ و به جاشون هویج بکارن و اب هویج بگیرن برای تقویت چشم از طریق پلیس سایبری هم خدمت توهین کننده خواهم رسید توی بلوچستانی سنندجی ببینم انقدر جربزه داره رو در رو حرف بزنه
باسلام به نظر من از بس که ما به این ها میدان داده ایم و رو داده ایم که پر رو و هار شده اند. باید به این فتنه گران بیش از ظرفیتشان رو نداد که پر رو شوند. از ماست که بر ماست.
فقط میخواستم بدونم خبرنگار شیعه نیوز از کجا خبر داشته که همچین اتفاقی میخاد بیافته اونجا حضور داشته؟!!!!!!!!
با سلام وهابیات بد تر از یهودیت است خدا هر دو را لعنت کند
خدا همه ي بندگان رو به راه راست هدايت كنه ...
خدا همه ي بندگان رو به راه راست هدايت كنه ..
با سلام ، ائمه اطهار در هر زماني مظلوم واقع شدند ، انشاء الله با ظهور آقا ولي عصر (عج) دردمون نيز درمان خواهد شد . ... اي مرهم دلها كجايي ؟؟؟
آقا یا خانم ناشناس ، تف به اون ذات کثیفت بی شرف. انشالله خدا زمین رو از وجود نجس تو و امثال تو پاک کنه.برای مدیر این سایت متاسفم که اجازه میدن چنین نظرات کثیفی اینجا درج بشه.لعنت خدا بر وهابیون گرگ صفت سفاکین الدماء
تصویر mohsen1394
با سلام و احترام خدمت شما و با عرض معذرت به خاطر حذف نكردن نظر جناب ناشناس مديريت سايت يك نت هيچ موقع همچين نظراتي رو تائيد نميكنه نظري هم كه تائيد شده بود عمدي نبوده لذا از همه كاربران گرامي عذر خواهي نموده و از شما به خاطر اطلاع رساني تقدير و تشكر مي شود.

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.