ناجوانمردی پسر و گرفتن عفتم!

یک نت ـ لازم نیست شما درمورد آسیب دیدگی خود با کسی صحبت کرده و یا اقدامی انجام دهید. هزینه کردن برای ترمیم همان صدا را می‌دهد که پنهان کردن این قضیه خواهد داد لذا هرگاه با خانواده ای خواستید وصلت کنید که از شما گواهی سلامت بخواهند اقدام به ترمیم کنید در غیر اینصورت هزینه نکنید.
رابطه نامشروع

یک نت ـ با سلام.من دختری بیست و هشت ساله هستم که تو یه خانواده ی معتقد بزرگ شدم و از لحاظ روحی و فکری آدم نسبتا پر و آگاهی هستم. تو سن نوزده سالگی با یه پسری رابطه دوستی داشتم و پنج سال طول کشید این ارتباط. متاسفانه بعلت شرایط روحی نامناسب و علاقه ی شدید و اعتماد بیجا به اون پسر من تو این رابطه آسیب دیدم و رابطه ی ما جنبه ی دیگه ای به خودش گرفت که علت اصلی اون برای من این بود که اگر رابطه ای داشته باشیم اون منو رها نمی‌کنه و حتما با من میمونه که این فرض احمقانه و کودکانه ی من کاملا برعکس پاسخ داد و اون با یه خاتم مطلقه ازدواج کرد و منو تو بهت و ناباوری بسیار شدید تنها گذاشت. الان خواستگارای خوبی دارم ولی به هیچ عنوان وجدانم قبول نمی‌کنه که با جراحی این مشکل رو برطرف کنم و از یا طرف دیگه هم نمیشه با خواستگارام در میون بزارم مشکلم رو. به نظر شما آخرش چیکار باید بکنم؟ تو جامعه ای که مرداش روابط متعدد دارن و اکثرا روابطی در سطح های مختلف هم داشتن. من توبه کردم ولی توبه بخش روحی این مشکل رو میتونه حبران کنه من با واقعیت خودم چیکار کنم؟؟

پاسخ مشاور:

با سلام
درمورد روابط و اینکه اشتباهات زیادی در این مدت توسط طرفین صورت می‌گیرد هیچ شکی نیست و دراین مورد صحبت های زیادی شده است.
مخصوصا در مورد شما که این اشتباه به خاطر طولانی شدن مدت  ، رشد کرده وفربه شده و توانسته اینگونه شما را اذیت کند.
ولی نه شما دیگر آن شخص قبل هستید و نه افرادی که به خواستگاری شما می‌آیند پسر قبلی و مهم تر اینکه الان کاملا شرایط متفاوت است. شما ابتدا باید سن خودتان را در نظر بگیرید و به خیلی از مسائل حساس نشده و کاملا در این مواقع آرام باشید. ضمن اینکه رابطه خود را با خداوند محکم تر نموده و بعد معنوی خود را تقویت کرده اینبار با توکل به خدا شروع کنید و فرصت ها را از دست ندهید و اجازه حضور خواستگار را بدون در نظر گرفتن هر مساله ای بدهید.
ابتدا نزد متخصص رفته و از مساله بکارت خود اطلاعات کامل بدست آورید. لازم نیست شما درمورد آسیب دیدگی خود با کسی صحبت کرده و یا اقدامی انجام دهید.
هزینه کردن برای ترمیم همان صدا را می‌دهد که پنهان کردن این قضیه خواهد داد لذا هرگاه با خانواده ای خواستید وصلت کنید که از شما گواهی سلامت بخواهند اقدام به ترمیم کنید در غیر اینصورت هزینه نکنید.
درمورد حل شدن جریان آسیب دیدگی در دوران عقد لازم است جداگانه مساله را مطرح نموده و راهکار ارائه خواهد شد.

موفق و موید باشید.

 

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.