بیوگرافی صحرا اسدالهی

یک نت ـ صحرا اسدالهی متولد مرداد ماه 1366 در تهران، بازیگر و کارگردان کشور عزیزمان ایران است. وی یکی از بازیگرانی است که با گذشت مدت کوتاهی توانسته به شهرت برسد.
صحرا اسدالهی

یک نت ـ صحرا اسدالهی زاده 27 مرداد ماه 1366 در تهران، بازیگر است و فقط یک برادر کوچکتر از خودش دارد. صحرا اسدالهی دارای مدرک لیسانس در رشته معماری از دانشگاه سوره می باشد. صحرا اسدالهی در کلاس بازیگری استاد سمندریان شرکت نموده است.صحرا اسدالهی پس از طی کردن دوران تحصیل در دانشگاه، بطور رسمی فعالیت خود را در عرصه تئاتر آغاز کرد و شروع فعالیت بازیگری اش در تلویزیون از سال ۱۳۹۳ با بازی در مجموعه تلویزیونی گاهی به پشت سر نگاه کن رسما شروع شد و با این مجموعه تلویزیونی تلویزیونی پرطرفدار از قاب تلویزیون دیده شد.صحرا اسداللهی در مدت زمان بسیار کوتاهی توانست نظر بسياري از کارگردانان سینما و تلویزیون ایران را بخود جلب کند.

صحرا اسدالهی پس از مدت زمان کوتاهی پس از پایان تحصیلاتش و اخذ مدرک بازیگری از اموزشگاه سمندریان، با بازي در فیلم سینمایی فروشنده به شهرت رسید.تجربه کارگردانی صحرا اسدالهی:
صحرا اسدالهی تجربه کارگردانی را در کارنامه خود دارد. وی مستند تست دوربین را ساخته است.تفریحات صحرا اسدالهی:
مهمترین تفریح و سرگرمی من لحظه هایی است که کنار خانواده ام می گذرانم. ترجیح من این است که هر وقت کار نداشته باشم، نزد خانواده ام باشم. نزد خانواده بودن را به هر چیزی و هر اتفاقی ترجیح می دهم. همچنین عاشق فیلم دیدن مخصوصا دیدن فیلم های کوتاه هستم؛ فیلم های کوتاه که در دنیا اتفاق های ویژه ای را در ذهن شما رقم می زند، یعنی یک مدیوم کوتاه که پیشامد عجیبی در آن رخ بدهد.

خیلی فیلم دیدن را دوست دارم و علاقه خيلي مهم ديگر من غذا پختن است.

دیوانه وار استاد شجریان را دوست دارم، دیوانه وار دوستشان دارم و به طرز عجیبی هنگامی که صدای ایشان را گوش می کنم، احساس می کنم چهار ستون بدنم شروع به لرزیدن می کند. و به غیر از ایشان، قطعا موسیقی پاپ را هم دوست دارم.علاقه صحرا اسداللهی به خودرو:
ماشین عشق همیشگی من است، و درصورتی که در سینما اتفاقی برایم نیفتاد نمایشگاه ماشین خواهم زد که با گشت زدن در نمایشگاه از ماشین ها لذت ببرم، درصورتی که نشد راننده ترانزیت می شوم. و چنانچه این هم نشد دلال ماشین می شوم تا بتوانم دائم ماشین های خوب سوارشوم و بفروشم و اگر هیچ یک از این آرزوهایم نشد شغل کارواش را انتخاب میکنم که بتوانم ماشین های خوب را بشورم و لذت ببرم.علاقه صحرا اسدالهی به شهرت:
صحرا اسدالهی در مورد شهرت می گوید: من از حواشی گریزان هستم، یعنی ترجیح می دهم کسی من را نشناسد و با حاشيه هم کسی من را بولد و بزرگ نکند. ترجیح می دهم آدم ناشناسی باشم تا با حاشيه بخواهم خودم را بزرگ کنم.فعالیت های هنری صحرا اسدالهی:
سریال های تلویزیونی صحرا اسدالهی:
- گاهی به پشت سر نگاه کن( مازیار میری، ۱۳۹۳)
- در جستجوی آرامش( سعید سلطانی، ۱۳۹۶- ۱۳۹۵)
- شرایط خاص( وحید امیرخانی، ۱۳۹۷)
- از یادها رفته( بهرام بهرامیان، ۱۳۹۷)
- بچه مهندس ۲( علی غفاری، ۱۳۹۷)
- بچه مهندس ۳( علی غفاری، ۱۳۹۹)فیلم های سینمایی صحرا اسدالهی:
- فروشنده( اصغر فرهادی، ۱۳۹۴)
- دریاچه ماهی( مریم دوستی، ۱۳۹۵)
- آپاندیس( حسین نمازی، ۱۳۹۶)
- آقای سانسور( علی جبارزاده، ۱۳۹۶)
- شب لرزه( محمدرضا رحمانی، ۱۳۹۶)
- سیاوش( ۱۳۹۶)
- آقای سانسور( علی جبارزاده ۱۳۹۶)

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.