سرقت 55 میلیاردی کارمند از شرکتی در تهران

یک نت ـکارمند شرکتی که دستگاه تلفن همراه و لوازم جانبی به ارزش 55 میلیارد ریال را از داخل شرکت سرقت کرده بود توسط پلیس دستگیر شد.
سرقت 55 میلیاردی کارمند از شرکتی در تهران

یک نت ـسرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری افزود: ۱۱ تیرماه پرونده­ ای با موضوع سرقت انباری شرکتی به شیوه تخریب قفل در کلانتری ۱۱۸ ستارخان تشکیل و با دستور دادیار دادسرای ناحیه ۵ تهران برای رسیدگی تخصصی به پایگاه دوم پلیس آگاهی ارجاع شد. رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران توضیح داد: شاکی با حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی اظهار کرد که شرکتی در زمینه واردات تلفن همراه و قطعات موبایل دارم. روز 11 تیرماه پس از ورود به شرکت متوجه شدم در انباری در طبقه دوم تخریب و ۱۲۰ دستگاه تلفن همراه گرانقیمت و تعداد زیادی لوازم جانبی آن به ارزش ۵۵ میلیارد ریال مورد دستبرد سارق یا سارقان قرار گرفته است.
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی افزود: با وصول پرونده به پلیس آگاهی تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های خاص پایگاه به صحنه وقوع جرم رفتند و در تحقیقات میدانی به دست آوردند که سرقت داخلی است و سارق با صحنه سازی قصد گمراه کردن پی جویی های قانونی را دارد.

مرد 45 ساله سارق در دام پلیس اعتراف کرد

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی کارآگاهان به یکی از کارمندان شرکت به نام "یونس" ۴۵ ساله مظنون شدند و با دستور قضائی وی در محل سکونتش دستگیر شد، اظهارکرد: با انتقال متهم به پلیس آگاهی وی به جرم ارتکابی اعتراف و گفت که سرقت را به تنهایی انجام دادم و تمامی اموال مسروقه را در انباری منزلم مخفی کرده ام. رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی در پایان گفت: با اعتراف صریح متهم و قبول سرقت از مالباخته پرونده به دادسرا ارسال شد و با دستور مقام قضائی "یونس" برای کشف زوایای پنهان پرونده با صدور قرار قانونی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت. رکنا/

 

کلمات کلیدی: 

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.