تبلیغ پینت بال مختلط در اینستاگرام (عکس)

https://www.yeknet.ir/sites/default/files/media/image/photo_2017-09-04_03-22-34.jpg

برخی از صاحبان باشگاه ها به دلایلی چون عیدی های نوروزی بجای سانس اختصاصی آقایان و یا بانوان به صورت مختلط اجازه بازی به دختران و پسران جوان را می دهند.
پینت بال

یک نت ـ اخیرا با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی و مجازی و گسترش پدیده ای به نام عکس سلفی که مردم بدون هیچ حریم امنی در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخانند، باعث شده تا عموم مردم از این تصاویر مطلع شده و نسبت به آن اظهار نظر کنند.

ورزش پینت بال یک نمونه کوچک از این مقوله است که برخی از صاحبان باشگاه ها به دلایلی چون عیدی های نوروزی بجای اختصاص سانس آقایان و یا سانس بانوان به صورت مختلط اجازه بازی به دختران و پسران جوان را به هر اسم خانوادگی و یا دانشگاهی می دهند.

در این راستا حضور در رختکن های مختلط و همچنین عدم پوشش مناسب بانوان باعث شده تا تصاویری از این بازی ها به شبکه های اجتماعی راه یابد که منجر به تاسف خاطر دلسوزان فرهنگی کشور شود.

تبلیغ پینت بال مختلط در اینستاگرام!

تبلیغ پینت بال مختلط در اینستاگرام!

نظارت بر چنین ورزش هایی و باشگاه های مربوطه وظیفه مسئولین ورزشی کشور است که مجوز لازمه برای انجام چنین ورزش هایی را به باشگاه ها اعطا نموده اند. بر این اساس انتظار می رود که برخورد های قانونی با باشگاه های متخلف و اشخاص هنجارشکن مانع مشاهده رفتار های اینچنینی در کشور باشد.

منبع:jamnews.ir

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.