قیمت خودرو 99 در بازار پر تب‌وتاب کشور چگونه است؟

یک نت ـ اگر به یاد داشته باشید در زمان افزایش قیمت خودرو های داخلی و خارجی، در اپلیکشن شیپور ،همراه مکانیک و دیوار با محدودیت نمایش قیمت خودرو مواجه شدند. در واقع نمی توانستیم از طریق اینترنت از قیمت خودرو 99 مطلع شویم، برای بدست آوردن قیمت ها چاره ای جز مراجعه حضوری به نمایشگاه ها یا پرس و جو از دوست و آشنا ویا تماس با آگهی ها برای بدست آوردن قیمت خودرو 99 وجود نداشت.
قیمت خودرو 99

یک نت ـ قیمت خودرو 99 در بازار پر تب‌وتاب کشور چگونه است؟

خودرو 2021

اگر به یاد داشته باشید در زمان افزایش قیمت خودرو های داخلی و خارجی، در اپلیکشن شیپور ،همراه مکانیک و دیوار با محدودیت نمایش قیمت خودرو مواجه شدند. در واقع نمی توانستیم از طریق اینترنت از قیمت خودرو 99 مطلع شویم،  برای بدست آوردن قیمت ها چاره ای جز مراجعه حضوری به نمایشگاه ها یا پرس و جو از دوست و آشنا ویا تماس با آگهی ها برای بدست آوردن قیمت خودرو 99 وجود نداشت.

در این مقاله علاوه ب این که قیمت روز تعدادی از خودرو ها بررسی میکنیم، ابزار قیمت همراه مکانیک را نیز به شما معرفی خواهیم کرد.این ابزار هم از طریق وب سایت در دسترس است و هم می توانید اپلیکشن را از بازار دانلود کنید و روی تلفن همراه خود نصب کنید. در این ابزار قیمت تمام خودروهای داخلی و خارجی در تمام مدل پیدا خواهید کرد. فبلتر هایی که در این ابزار وجود دارد این امکان را به شما می دهد مدل،قطعات تعویضی خودرو، رنگ شدگی بدنه ،بیمه باقی مانده، رنگ خودرو و میزان کارکرد آن را مشخص کنیدو قیمت حد بالا و حد پایین آن را بدست بیارید.

هیوندای توسان و قیمت روز آن

در لیست قیمت خودرو 99 قطعاً بسیاری از افراد به دنبال نام خودروی توسان می‌گردند. این خودرو که همیشه و از همان ابتدای تولید با خیابان‌های ایران آشنا بوده است، نامی شناخته شده در بازار خودروی کشور محسوب می‌شود. داستان از این قرار است که بعد از تولید سانتافه به عنوان یک خودروی شاسی‌بلند موفق، شرکت هیوندای شانس خود را در ساخت یک کراس اوور کامپکت اقتصادی آزمایش کرد. نتیجه این آزمایش، تولد خودروی توسان در سال 2004 بود.  نسل دوم این خودرو در سال 2009 وارد بازار شد و نسل سوم این خانواده هم از سال 2015 در جاده‌های کشور وجود دارد.

ظاهر جذاب و دوست‌داشتنی با امنیت قابل‌قبول، خریدوفروش این خودرو را در زمان رکود بازار خودرو همچنان داغ نگه‌داشته است. قیمت خودرو 99 هیوندای توسان مدل 2007 از 610 میلیون تومان شروع می‌شود و این قیمت برای مدل‌های بالاتر به ترتیب برابر با 670 و 730 میلیون تومان خواهد بود. هیوندای توسان 2013 مدلی است که قیمت خودرو 99  آن مرز یک میلیارد تومان را رد کرده و درنهایت برای مدل 2017 به قیمت یک میلیارد و 750 میلیون تومان خواهیم رسید.

قیمت روز خودرو میتسوبیشی اوتلندر

نام میتسوبیشی قطعاً شما را یاد کشور ژاپن با ربات‌های پیشرفته و خودروهای باکیفیت و مدیرانِ واقعاً مسئول و کارگران سخت‌کوش می‌اندازد! تداعی شدن نام کشور ژاپن در ذهن هرکدام از ما کافی است تا مطمئن شویم که اوتلندر ژاپنی یک کراس اوور جذاب و باکیفیت است که قطعاً از رقبای خود یک سر و گردن بالاتر خواهد بود. این خودرو از سال 2001 توسط کمپانی میتسوبیشی تولید می‌شود و تاکنون سه نسل از این خانواده به بازارهای جهانی معرفی شده‌اند.در حال حاضر مدل‌های 2014 تا 2018 این خودرو در داخل کشور ما موجود هستند.

برای خرید اوتلندر در کمترین حالت باید 960 میلیون تومان بودجه داشته باشید تا بتوانید مدل 2014 این خودرو را خریداری کنید. قیمت خودرو 99 اوتلندر برای سال 2015 وارد محدوده یک میلیاردی می‌شود و مدل‌های 2016 و 2017 نیز به ترتیب، 1 میلیارد و 350 میلیون تومان و 1 میلیارد و 670 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده‌اند. آخرین مدل اوتلندر که در کشور وجود دارد نیز مدل 2018 است که به طور میانگین برای خرید آن باید یک میلیارد و 950 میلیون تومان هزینه کنید.

خودرو 2021

قیمت روز خودرو هیوندای سانتافه

در حال حاضر هیوندای سانتافه در بازار ایران از مدل سال 2007 تا 2017 موجود است. بیایید باهم قیمت روز این خودرو را بررسی کنیم.

هیوندای سانتافه 2007 را در حال حاضر با میانگین قیمت 620 میلیون تومان می‌توانید خریداری کنید. مدل 2008 آن نیز در بازه قیمتی 620 تا 670 میلیون تومان قرار دارد. مدل 2009 را نیز می‌توانید با بودجه 750 میلیون تومانی خریداری کنید. هر چه به سمت مدل‌های بالاتر برویم، بازه‌های افزایش قیمت هم بزرگ‌تر می‌شوند. به‌طوری‌که سانتافه 2010 و 2011 حدود 200 میلیون تومان اختلاف قیمت دارند. بعد از هیوندای سانتافه 2011 که وارد کانال یک میلیاردی می‌شود، قیمت‌ها به طرز چشمگیری بالاتر می‌روند تا درنهایت به مدل هیوندای سانتافه 2017 می‌رسیم که با قیمت یک میلیارد و 900 میلیون تومان در بازار خریدوفروش می‌شود.

جمع بندی

قیمت روز خودرو99 برای تمام خودرو های وارداتی ، داخلی و مونتاژی لحظه به لحظه و روز به روز در حال تغییر است.ابزار قیمت همرا مکانیک این امکان را فراهم کرده است با وارد کردند مشخصات خودرو رنگ شدگی، بیمه، کارکرد خودرو به فیمت خودرو ها به صورت آنلاین دسترسی داشت.

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.