بنر شهادت امام جواد

(عکس) کشته شدن زنی با ضربات چاقو

یک نت ـ مرد جنایتکار که همسر سابقش را با ۱۲ ضربه چاقو کشته بود، چهار ساعت بعد از قتل و پیش از فرار از تهران دستگیر شد.این زن با ضربات چاقوی شوهر سابقش از پای درآمد
قتل

یک نت ـ کشته شدن این زن با ضربات چاقوی شوهر سابقش

 

مرد جنایتکار که همسر سابقش را با ۱۲ ضربه چاقو کشته بود، چهار ساعت بعد از قتل و پیش از فرار از تهران دستگیر شد.این زن با ضربات چاقوی شوهر سابقش از پای درآمد

ساعت ۱۲ و ۲۰ دقیقه پنجم دی امسال اهالی خیابان ولی‌آباد شهرستان قرچک با شنیدن صدای کمک‌خواهی زنی، از خانه‌هایشان خارج شده و دیدند در یک مغازه مردی میانسال با چاقو در حال ضربه زدن به زنی است که با مشاهده مردم از محل گریخت. در ادامه ماجرا به پلیس گزارش شد.

دقایقی بعد با حضور کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهرستان قرچک در محل حادثه، زن جوان که بر اثر اصابت ۱۲ ضربه چاقو به‌شدت زخمی شده و به سختی نفس می‌کشید به بیمارستان منتقل شد، اما براثر شدت جراحات جان باخت.

a9wq2abl4wh1tec57m3k

ماموران در بازبینی دوربین مداربسته محل جنایت، تصویر متهم به قتل را که در حال ضربه زدن با چاقو به زن جوان بود، به دست آوردند. با شناسایی خانواده مقتول ـ فاطمه ـ و احضار آنها به پلیس آگاهی شهرستان قرچک تحقیقات از آنها آغاز شد. آنها با مشاهده تصویر قتل فراری، گفتند او همسر سابق مقتول بوده که بارها دخترشان را به مرگ تهدید کرده و حتی دو ماه پیش در دادسرا تعهد داده بوده دیگر مزاحم مقتول و خانواده‌اش نشود .

ماموران چهار ساعت بعد از وقوع این جنایت تلخ، ردپای او را در جنوب شرق تهران به دست آوردند و قاتل فراری را که به آرایشگاه یکی از اقوامش رفته بود تا با تغییر چهره از تهران خارج شود
دستگیر کردند .

متهم به قتل با انتقال به پلیس آگاهی گفت: به دلیل اختلاف‌هایی که با همسر سابقم داشتم تصمیم به قتل وی گرفتم. او را که در لباس‌فروشی کار می‌کرد، زیر نظر گرفتم و روز حادثه با اطمینان از این که در مغازه تنهاست وارد آنجا شده و او را با ضربه‌های چاقو کشتم .

درخواست عاجزانه پدر نابینا از مسئولان قضایی

محمد، پدر نابینای مقتول هنوز مرگ دختر جوانش و داغدار شدن دو نوه‌اش را باور ندارد.

وی از مسئولان قضایی می‌خواهد داماد سابقش را که مرتکب این جنایت شده در ملأعام مجازات کنند.

او به جام جم گفت: داماد سابقم، معتاد به شیشه و سابقه‌دار بود. همیشه دخترم و فرزندانش را اذیت می‌کرد و بارها او را تهدید به مرگ کرده بود. هفت سال پیش شوهر سابقش به جان دخترم سوءقصد کرد که با شکایت دخترم به زندان افتاد. همان موقع دخترم طلاق غیابی گرفت و از بچه‌ها
نگهداری می‌کرد.

وی اضافه کرد: متهم بعد از آزادی مزاحمت‌هایش را از سر گرفت، حتی یک بار پسرم را با چاقو زخمی کرد. از دخترم می‌خواست از شوهرش که با او زندگی خوبی داشت، جدا شود و دوباره با او ازدواج کند که دخترم حاضر به این کار نبود. بنابراین از او شکایت کردیم و تعهد داد دیگر مزاحم ما نمی‌شود اما مزاحمت‌هایش ادامه داشت و سرانجام هم جان دخترم را گرفت .

درخواست اعدام برای پدر

عرفان، پسر۱۳ ساله مقتول نیز درخواست کرده قاتل مادرش خیلی زود محاکمه و قصاص شود. در حال حاضر پرونده در دادسرای قرچک تحت‌‌بررسی است.

هشدار پلیس

سرهنگ عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در باره این پرونده قتل به جام‌جم گفت: پس از وقوع این قتل ، ماموران پلیس با همکاری خوب مسئولان قضایی شهر توانستند قاتل را چهار ساعت بعد دستگیر کنند. او قصد داشت به شهر یزد فرار کند که ناکام ماند. تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه او توسط ماموران و زیر نظر بازپرس پرونده ادامه دارد.

وی با هشدار به خانواده‌ها از آنها خواست برای حل مشکلاتشان حتما از مراکز قضایی و انتظامی کمک بگیرند و به اقدام‌های خودسرانه دست نزنند.

در این پرونده نیز در صورت جدی گرفتن تهدیدهای متهم می‌شد از قتل جلوگیری کرد.

منبع:موبنا

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.