دانلود Chris-PC Game Booster 5.12.21 اجرای روان تر بازی های کامپیوتری

دانلود بازی, Chris-PC Game Booster,افزایش سرعت بازی های کامپیوتر,بالا بردن بازی های کامپیوتری,بالا بردن سرعت بازی های کامپیوتری,بهینه سازی بازی ها,دانلود Chris-PC Game Booster
دانلود Chris-PC Game Booster 5.12.21

یک نت ـ دانلود Chris-PC Game Booster 5.12.21 اجرای روان تر بازی های کامپیوتری

دانلود Chris-PC Game Booster

اجرای روان تر بازی های کامپیوتری

Chris-PC Game Booster 5.12.21 نام نرم افزاری جهت بهبود سرعت اجرای بازی های کامپیوتری و تجربه ای روان و لذت بخش تر از آنان است. به کمک Chris-PC Game Booster می توانید بهبود شگفت آوری را در تجربه بازی های کامپیوتری داشته باشید و از بالاترین میزان قدرت سخت افزارهای خود بهره ببرید. بسیاری از کاربران از کامپیوترهای خود استفاده های گوناگونی را دارند ، عده ای با آن به گشت و گذار اینترنتی مشغول می شوند ، عده ای به انجام کار و عده ای هم همواره عاشق بازی های کامپیوتری هستند ، نرم افزار Chris-PC Game Booster به طور خاص می تواند یک تجربه فوق العاده را در انجام بازی های کامپیوتری شما پدید آورد.

تنظیمات پیش فرض در ویندوز به گونه ای است که سخت افزارهای شما به طور کامل در حین انجام بازی ها در اختیارتان قرار نمی گیرند ، از این رو کیفیت بازی های رایانه ای هیچوقت آن طور که باید نمی باشد ! این نرم افزار با اعمال تنظیمات پیشرفته و حرفه ای در رجیستری و اعمال تنظیماتی خاص برای دسترسی سریع تر به حافظه RAM و همچنین CPU/GPU ، یک تجربه خاص و منحصر به فرد را در انجام بازی های رایانه ای برایتان به وجود می آورد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Chris-PC Game Booster را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Chris-PC Game Booster :

– بهبود روند اجرای بازی هایی با گرافیک بسیار بالا بدون نیاز به ارتقاهای سخت افزاری

– بهینه سازی های اساسی CPU/GPU/RAM

– نمایش روان تر انیمیشن های بازی های کامپیوتری

– بهینه سازی تجربه بازی های آنلاین با افزایش سرعت انواع ارتباطات اینترنتی

– دارا بودن امکان اور کلاک نرم افزاری

  • دانـــــــلود

 فرمت : EXE
حجم : 4 مگابایت
منبع : یاس دانلود

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.