بیوگرافی جان یامان

یک نت ـ جان یامان زاده ۸ نوامبر ۱۹۸۹ بازیگر و وکیل ترکیه ای است. با بازی در سریال ماه کامل به شهرت رسید.
جان یامان

یک نت ـ جان یامان( به ترکی استانبولی:Can Yaman) در ۸ نوامبر ۱۹۸۹ در شهر استانبول متولد شد. در خانواده ای که ریشه آنها در یوگسلاویاست. او تنها فرزند خانواده بود ولی هنگامی که تنها پنج سال داشت، والدینش از هم طلاق گرفتند.

جان یامان برادرزاده مربی فوتبال فواد یامان است. او تحصیلات خود را در کالج بیلفن و در پایه متوسطه گذراند و وی در یک دبیرستان ایتالیایی مشغول به تحصیل شد. جان یامان توانست تحصیلات خود را بعنوان دانش آموز نمونه و برتر به پایان رساند. یامان تحت برنامه بورسیه دانشجویان راهی آمریکا گردید و در سال ۲۰۱۲ در بخش حقوقی دانشگاه یدی تپه فارغ التحصیل شد.جان یامان همزمان که در دانشگاه مشغول به تحصیل بود در کلاس های بازیگری شرکت کرد.

جان یامان که بازیگری را صرفا به جنبه سرگرمی شرکت کرد و شغل اصلی خود را وکالت میدانست با ترغیب اساتید هنری خود در سال 2014 هنگامی که 25 ساله بود نخستین بار بعنوان یک مهمان در برنامه Dada Dandinista حضور پیدا کرد و بعد در همان سال نقش حرفه ای خود را با بازي در سریال دلدادگی شروع کرد و در سال 2017 با بازي در سریال ماه کامل به شهرت رسید.دیگر حرفه ها و علاقه مندی های جان یامان:

جان یامان در کنار بازیگری یک ورزشکار حرفه ای نیز می باشد. او به 5 زبان زنده دنیا من جمله انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی و ترکی مسلط است. جان یامان همچنين علاقه زيادي هم به سازهای موسیقی من جمله گیتار و پیانو فورت دارد.ازدواج جان یامان:

جان یامان مجرد است. بر اساس گفته ی جان یامان، بيش ترین ارتباط عاشقانه ی وی یکسال طول کشیده است. او در سال ۲۰۱۵ و بعد از همبازی شدن با آچلیا توپال اوغلو در سریال عشق از روی لجبازی، وارد رابطه عاشقانه با او گردید و پس از مدت کوتاهی از او جدا شد. جان بعد به مدت ۸ ماه با بازیگر ترک، بستمجی اوزدمیر دوست شد.

جان یامان در سال ۲۰۱۸ و همبازی شدن با دمت اوزدمیر، رابطه ی عاشقانه ی خود را با او شروع کرد و به تازگی هم از او جداشده است. جان چند وقتی با آسلیشاه آلکوچلار (دختر بازیگر قدیمی ترک، گلشاه آلکوچلر) در مکانی عمومی دیده شده بود.

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.