پرویز مظلومی سرمربی استقلال شد

ایگور استیماچ گزینه کروات هدایت استقلال به کشورش باز می گردد .
پرویز مظلومی

یک نت ـ حضور استیماچ در استقلال منتفی شد / مظلومی; انتخابی که شاید کمتر کسی پیش بینی می کرد

بهرام افشارزاده دقایقی پیش به وی اعلام کرده به دلیل کمبود بودجه این تیم قادر به استفاده از استیماچ نیست.

استیماچ که بامداد دیروز به ایران آمده بود امشب دوباره به کرواسی باز می گردد. نکته جالب، نبود بودجه برای استخدام یک مربی در حد 300 هزار دلار در استقلال است که کمی عجیب به نظر می رسد. ظاهرا تهیه خانه برای استیماچ که در مذاکرات امروز به استقلال تخفیف هم  داده بود یکی از دلایل لغو همکاری احتمالی عنوان شده است.

البته این احتمال نیز وجود دارد که استیماچ به دلایل دیگری مورد تایید وزارت ورزش قرار نگرفته و بحث مالی بهانه بوده است. با این تفاسیر به نظر می رسد استقلال در موقعیت معرفی گزینه داخلی قرار گرفته است.

 

 

مظلومی تنها انتخاب هیئت مدیره استقلال

انتخاب احتمالی پرویز مظلومی به عنوان سرمربی استقلال را تا همین دیروز کمتر کسی باور می کرد اما این مربی حالا در آستانه نشستن روی نیمکت استقلال قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، مظلومی در استقلال موفق شد نتایج نسبت موفقی بگیرد. او که در لیگ دهم و یازدهم سرمربی استقلال بود، یک بار این تیمش را دوم و یک بار هم این تیم را سوم کرد، استقلال با تیم تحت هدایت او در لیگ یازدهم قهرمان جام حذفی شد و همچنین پیروزی در 4 دربی متوالی از او یک مربی موفق در استقلال ساخت اما او در پایان لیگ یازدهم از هدایت استقلال کنار رفت تا امیرقلعه نویی جایش را بگیرد.

از این به بعد بود که روزهای بد مظلومی شروع شد چراکه او نتوانست در آلومنیوم هرمزگان و مس کرمان نتایج درخوری بگیرد و هر دو تیم هم در پایان فصل به لیگ یک سقوط کردند. همه این ها باعث می شود که انتخاب مظلومی به عنوان سرمربی استقلال عجیب به نظر برسد هرچند که او کارنامه اش دراستقلال در حدی موفق بوده است که همیشه نامش به عنوان یک گزینه مطرح شود.

در روزهایی که باشگاه بودجه جذب مربی خارجی را ندارد، علی منصوریان مجبور شده در نفت تهران به فعالیت خود ادامه بدهد، بی تردید مظلومی می تواند یک گزینه در دسترس برای هدایت استقلال باشد.

منبع: فارس

افزودن یک دیدگاه جدید