اظهارات علي كريمي در مورد حسن روحاني

. امیدوارم با توجه به اینکه آقای روحانی با اکثریت آرای مردم رئیس جمهور شد مشکلات مردم را قاطعانه رسیدگی کند، مردم احتیاج دارند تا از این شرایط خارج شوند و امیدوارم که ایشان هم برای مردم این کار را انجام دهد، که ان‌شاءالله این اتفاق می‌افتد.
كريمي

به نظرم بازی بسیار مهم و حساسی را ملی‌پوشان ایرانی در پیش دارند. ما می‌توانیم با یک پیروزی خوب راحت راهی برزیل و جام جهانی شویم. من هم مانند تک تک ایرانی‌ها فردا شب پای تلویزیون‌ می‌نشینم و برای برد تیم ملی دعا می‌کنم.

وی افزود: همه چیز دست خداست و بازیکنان خوب تیم ملی. اگر تیم ملی به جام جهانی برود این به نفع همه فوتبال است امیدوارم که این اتفاق بیافتد تا مردم فردا شب در خیابان‌های تهران برای دومین بار در هفته جاری جشن بگیرند و خوشحال باشند چون این مردم لیاقت موفقیت‌های بیشتر را دارند.

کریمی در خصوص حاشیه‌سازی کره‌ای‌ها نیز گفت: بازیکنان تیم ملی کره‌ا از قدرت ایران خبر دارند و می‌خواهند از طریق راه‌هایی اینگونه انرژی و انگیزه تیم ملی ایران را پس از دو برد شیرین بگیرند. بچه‌ها نباید تمرکز خود را از دست بدهند و بازی را به کری بکشانند.

وی افزود: قطعاً ما اگر کره را ببریم راحت به جام جهانی می‌رویم اما خدای ناکرده اگر نتیجه نگیریم و به پلی‌آف برویم راه‌مان برای حضور در جام جهانی سخت و طولانی می‌شود و امکان این وجود ندارد که این دو مسئله را با همدیگر مقایسه کنیم. ما باید در کره و در همین بازی کار را تمام کنیم که خیال همه راحت شود.

هافبک تراکتورسازی در مورد خوشحالی کره‌ای‌ها از نبود وی نیز گفت: این نظر کره‌ای‌ها بوده و من درباره‌اش با وجود احترامی که می‌گذارم، حرفی ندارم.

کریمی با اشاره به انتخاب رئیس جمهور جدید نیز گفت: امیدوارم با توجه به اینکه آقای روحانی با اکثریت آرای مردم رئیس جمهور شد مشکلات مردم را قاطعانه رسیدگی کند، مردم احتیاج دارند تا از این شرایط خارج شوند و امیدوارم که ایشان هم برای مردم این کار را انجام دهد، که ان‌شاءالله این اتفاق می‌افتد.

وی در خصوص اردوی تراکتورسازی گفت: اردوی بسیار خوبی را در سرعین برگزار کردیم و جا دارد از تک‌‌تک هواداران تراکتورسازی و اردبیلی تشکر کنم. من آمده‌ام تا با کمک خدای بزرگ با بازی‌‌های خوب لطف مردم تبریز را جواب بدهم، امیدوارم این اتفاق بیافتد.

وی در پایان در پاسخ به سؤالی در مورد شرایط پرسپولیس نیز گفت: من مدیون باشگاه پرسپولیس هستم و برای من موفقیت این تیم مهم است. من با هیچکس مشکلی ندارم و برای چندمین بار برای پرسپولیس از صمیم قلب به همراه کادر فنی‌اش آرزوی موفقیت دارم. من می‌دانم فردا ملت ایران بی‌تاب بازی با کره هستند و باید الان در باره این بازی حساس صحبت کنیم. ان‌شاءالله با غیرت و جسارت بازیکنان خوبی که داریم همه ایران فردا شب همین موقع خوشحال و مسرور جشن صعود به برزیل را در سراسر ایران بگیرند. ما بازیکنان و کادر فنی خوبی داریم و آنها لیاقت حضور در جام جهانی را دارند.

 

منبع :فارس

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.