جدول سریال‌های ماه رمضان و ساعت پخش؛ بازیگران و خلاصه داستان‌ها

یک نت ـ جدول سریال‌های ماه رمضان و ساعت پخش؛ بازیگران و خلاصه داستان‌ها
سریال‌های ماه رمضان

سنت پخش سریال‌های ماه مبارک رمضان، امسال نیز پابرجاست و در نهایت سه سریال تلویزیونی برای بعد از افطار مخاطبان رسانه ملی تدارک دیده شده است.

جزئیات سریال‌های صدا و سیما در ماه رمضان و زمان پخش‌آنها در جدول زیر آمده است:

سریال   مادرانه     جواد افشار  مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، شقایق فراهانی، مهرداد ضیایی، عباس غزالی، هستی مهدوی‌فر     ساعت 21 شبکه 3     اردلان تمجید 20 سال پیش، پس از‌‌ رها کردن نامزد سابقش مریم، با زنی متمول به نام رعنا ازدواج می‌کند. حالا این ازدواج به جدایی رسیده و زن، بچه‌هایش را می‌خواهد، ولی مرد امتناع می‌کند.

 
سریال خروس    سعید آقاخانی

 حمید لولایی، جواد رضویان، یوسف تیموری، اکبر اکبری مبارکه، مرضیه صدرایی، سپند امیر سلیمانی، مهسا کریم‌زاده، ملیکا شریفی نیا، دانیال معصومی، سیروس میمنت، بهشاد شریفی، حمید لیقوانی، کریم قربانی، عاطفه قربانی و عزت الله مهر آوران      21:40     زندگی پدری دچار مشکل غیرمنتظره‌ای می‌شود. این مشکل خانواده را به تکاپو می‌اندازد و پسر خانواده با همفکری دوستانش تلاش می‌کند تا چاره‌ای برای رفع این مشکل بیاندیشند. در نقشه بچه‌ها، مغز متفکر یک خروس است.

سریال دودکش  محمدحسین لطیفی

 بهنام تشکر، هومن برق نورد، سیما تیرانداز، الناز حبیبی، نگار عابدی   22:30 از شبکه یک   داستان دو خانواده است که زندگی ساده‌ای دارند و یک قالیشویی را اداره می‌کنند، اما هر بار ماجرا‌ها و مسایلی برای آن‌ها اتفاق می‌افتد.

 
شاید برای شما هم اتفاق بیفتد             ساعت 19 از شبکه تهران     این سریال اپیزودی در هر قسمت راوی یک ماجرا است و کارگردان‌های مختلفی کار ساخت آن را بر عهده داشته‌اند.

مجموعه «خنده بازار» نیز ویژه ماه مبارک رمضان تولید شده و هر شب از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

 

منبع : همشهری‌آنلاین

افزودن یک دیدگاه جدید

Fill in the blank.